• Przechowalnia 0
 • Statystyki
  Produktów: 48822
  Kategorii: 536
  Odwiedzin: 109703

  Ilość produktów w przechowalni: 0

  Zobacz

  Tłumacz Google
  O firmie

  Serwis e-szoping.pl jest serwisem udostępniającym odbiorcom-kupującym reklamy produktów kilkudziesięciu sklepów internetowych.

  Reklamą zajmujemy się już od ponad dwudziestu lat. Na terenie kilkunastu krakowskich osiedli oraz w Wieliczce
  i Skawinie od 24 lat wydajemy Osiedlowe Gazety Informacyjne HiP - kolportowane co miesiąc w nakładzie ponad 64 tys. egz. bezpośrednio do każdego mieszkańca.
  Teraz przygotowaliśmy serwis on line, zawierający ofertę w branżach stanowiących uzupełnienie oferty drukowanej w gazetce i o nieporównanie szerszym zasięgu.
  Na stronach serwisu znajdziecie Państwo ofertę handlową najlepszych - sprawdzonych sklepów internetowych. Kiedy jakiś produkt wzbudzi Państwa zainteresowanie po kliknięciu zostaniecie Państwo przekierowani do właściwego sklepu internetowego, w którym możecie Państwo dokonać zakupu. 
  Wszelkie warunki dokonania transakcji są uzgadniane z odpowiednim sprzedawcą. My ze swej strony dokładamy starań aby to były solidne, doświadczone sklepy, respektujące wszystkie prawa konsumenckie i nie stosujące niedozwolonych praktyk.

  Wydawcą tego serwisu jest:
  Halina Styła
  Firma HiP
  ul. Witosa 23
  NIP:679-101-74-99

  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.